www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Kül- és belkereskedelmi ügyletek lebonyolítása
  • Rendelések, visszaigazolások kezelése
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi beszállítókkal
  • Nemzetközi fuvarok szervezése
  • EKÁER ügyintézés
  • Felmerült problémák és reklamációk kezelése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú, logisztika területen szerzett végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség
  • Rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII.kerület (Soroksár)

Munkavégzés helye Soroksár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest