www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 629 napja lejárt

Feladatai:

  • nemzetközi szállítással, szállítmányozással kapcsolatos ügyintézői és adminisztratív feladatok ellátása
  • export árukhoz kapcsolódó fuvarokmányok elkészítése
  • Import áruk szállításainak megszervezése, nyomon követése
  • folyamatos kapcsolattartás fuvarozókkal, szállítmányozó társaságokkal
  • EKAER rendszer kezelése
  • termékdíjjal kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárásaink:

  • min. középfokú logisztikai végzettség
  • kettő éves szakmai gyakorlat
  • magabiztos, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • fuvarszervezői vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat előny
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnál.

  • Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük.

Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol