www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.19.
Hirdetés azonosító: 965126

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat logisztikai ügyintéző pozícióba.

Feladatok:

- közúti nemzetközi fuvarszervezés
- EKÁER rendszer kezelése
- termékdíjakkal kapcsolatos adminisztráció
- árubevételezés SAP rendszerben
- folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, külföldi gyárakkal

Elvárások:

- minimum középfokú logisztikai végzettség
- magabiztos, kommunikációképes NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás
- fuvarszervezői vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat előny
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnál
- céges busz Budapestről

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a