www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Nemzetközi szállítmányozással és személyszállítással foglalkozó, 1999 óta működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozás keres új kollégát

pozícióra

Feladatok

  • Fuvarszervezői feladatok ellátása, fuvarok szervezése
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi megbízókkal
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal
  • Fuvarfeladatok nyomon követése, koordinálása
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)

Előny

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Újlengyel (Pest megye)

Amennyiben Ön minden kritériumnak megfelel és ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő