www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 933678

Olasz tulajdonú fémiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk Nagykanizsára az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás német és/vagy angol nyelven telefonon, e-mailben,
  • adatrögzítés, iktatás, irodai adminisztráció,
  • bejövő és kimenő áru forgalmának nyomon követése,
  • riportok készítése,
  • napi megrendelések importálása,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • reklamációk kezelése,
  • beszállítókkal való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • min. középfokú végzettség
  • logisztikai tanulmányok
  • MS-Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • jó kommunikációs készség,
  • felsőfokú német nyelvtudás,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • magabiztos, határozott fellépés.
Előny:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés,
  • multinacionális környezet
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • teljes munkaidő, napi 8 órás munkavégzés
Kapcsolat:
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. A tárgy mezőben kérjük feltüntetni: Logisztikai ügyintéző.