www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 993 napja lejárt
Raktározással, szállítmányozással foglalkozó Partnerünk megbízásából, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk Zalaegerszegre az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon és személyesen,
  • tárgyalások megszervezése, ügyfelek fogadása,
  • adatrögzítés, iktatás, irodai adminisztráció,
  • bejövő és kimenő áru forgalmának nyomon követése,
  • a cég marketing tevékenységének teljes körű támogatása, asszisztenciájának ellátása,
  • riportok készítése.
Elvárások:
  • MS-Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • jó kommunikációs készség,
  • erős középfokú angol nyelvtudás,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • magabiztos, határozott fellépés.
Előny:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • logisztikai tanulmányok.
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés,
  • multinacionális környezet
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • napi 8 órás munkavégzés
Kapcsolat:
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. A tárgy mezőben kérjük feltűntetni logisztikai ügyintéző.