www.cvonline.hu
Logisztikai Ügyintéző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.11.
Jelentkezési határidő: 2015.06.16.
Hirdetés azonosító: 876347
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripari szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünkmunkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:
- Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal
- Reklamációkezelés
- Megrendelések felvétele
- Kiszállítások megszervezése és koordinálása
- Előrejelzések elkészítése a beérkező rendelések alapján
- Értékesítési adatok elemzése, kimutatások elkészítése
- Napi, heti, havi és ad-hoc riportok elkészítése
- Teljeskörű adminisztráció

Követelmények
- Középfokú szakirányú végzettség
- Angol nyelvtudás mind szóban és írásban
- Minimum 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
- Fuvaszervezői gyakorlat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Ügyfélközpontúság
- Teljesítményorientált gondolokdásmód
- Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség