www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

Tejtermékeket gyártó és forgalmazó Pannontej Zrt. Logisztikai szakterülete

pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • késztermékek szállításának megszervezése belföldön és a Balkán országaiban
  • üzemek közti, import és export szállítások koordinálása, követése, ellenőrzése
  • a szállításhoz szükséges dokumentációk összegyűjtése és elkészítése
  • szállítási és raktározási elemzések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Raktározás és szállítmányozás terén szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Személygépkocsira szóló gépjármű vezetői engedély
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és stressztűrő készség

Előny: különböző vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP, Exact)

Munkavégzés helye: Répcelak

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő