www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

 Tejtermékeket gyártó és forgalmazó Pannontej Zrt. Logisztikai szakterülete

 Logisztikai ügyintéző

 pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • késztermékek szállításának megszervezése belföldön és a Balkán országaiban
  • üzemek közti, import és export szállítások koordinálása, követése, ellenőrzése
  • a szállításhoz szükséges dokumentációk összegyűjtése és elkészítése
  • szállítási és raktározási elemzések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Raktározás és szállítmányozás terén szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Személygépkocsira szóló gépjármű vezetői engedély
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és stressztűrő készség

Előny: különböző vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP, Exact)

Munkavégzés helye: Répcelak

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel, fizetési igény megjelölésével

Pannontej Zrt. 9653 Répcelak Vörösmarty u. 1. szám alatti címére vagy az alább e-mail címre

Helyek Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő