www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1178093
lejárt

Veszprémi, munkaruházattal foglalkozó partnerünknél kínálunk lehetőséget logisztikai munkaterületen.

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Árumozgatás, rendelések összeállítása, szállítások előkészítése
  • Raktár nyilvántartásainak vezetése, a változások adminisztrálása
  • Jelentések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatos munkavállalási hajlandóság
  • Legalább heti 15 óra munkavállalás
  • Munkaidő: hétköznapokon 08.00-17.00 között, rugalmas időbeosztású műszakokban

Jelentkezni lehet:

  • A Link megjelenítése honlapon regisztrációval és önéletrajz feltöltésével
  • Vagy személyesen az irodánkban naponta 10-16h között (Veszprém, Egyetem u. 10.).

Szakmai gyakorlat teljesítésére is van lehetőség!