www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1161287

Mezőgazdasági gépgyártó partnercégünk számára keresünk műszaki területre munkatársat.
Feladatok:

  • be- és kiszállítások szervezése
  • vámügyintézés
  • EKÁER ügyintézés
  • fuvarokmányok kiállítása
  • kiszállítások összehangolása a gyártás ütemezésével

Elvárások:
  • középfokú műszaki (gépipari) végzettség
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • jó szervezőkészség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzésre való igény és képesség

Juttatások:
  • alkalmazás határozatlan időre, teljes munkaidőben
  • alapfizetés + teljesítményfüggő jutalom + utazási költségtérítés
  • üzleti eredményeink alapján éves prémium-kifizetés
  • évente felülvizsgált, piachoz igazított bérezési szint
  • szakmai és egyéb képzések
  • munkatársi és családi rendezvények, jubileumok

Előnyök:
  • gyártási logisztikában szerzett tapasztalat
  • német vagy orosz nyelvismeret
  • Lean ismeretek
  • vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el a megadott elérhetőségre részletes, fényképes, szakmai önéletrajzát vagy a jelentkezés gombra kattintva is jelentkezhet.

Munkavégzés helye:
  • Hódmezővásárhely