www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1160431

Partnerünk jelenleg több mint 220 országban jelen van, így a Világ legnemzetközibb vállalataként nyújt teljes körű logisztikai megoldásokat ügyfelei részére. Magyarországi raktárukba keresünk új kollégát, így most Neked is lehetőséged van csatlakozni egy több mint 285.000 munkatársból álló profi csapathoz. munkatársat keresünk.
Feladatok:

  • A raktárban jelenlévő partnerek ügyfeleinek és mérnökeinek segítése
  • Alkatrészek kiadása és bevételezése a raktárból ill. a raktárba, a visszaküldött alkatrészek/hibás alkatrészek visszavételezése és az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Szükség szerinti raktárrendezés az optimális helykihasználás figyelembevételével
  • Esetenként külföldre történő szállítás megszervezése
  • Folyamatos készletellenőrzés végzése, valamint évente 3 alkalommal teljes készletre vonatkozó leltár végzése és rögzítése

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány (3312 géptípus)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Fix órabér + készenléti díj

Előnyök:
  • logisztikai OKJ-s végzettség
  • raktárban szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.