www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1157214

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk megbízásából keressünk munkatársakat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Partnerekkel való napi kapcsolattartás
  • A szezon miatt felgyülemlett bonyolítói munkák segítése
  • Szállítási ütemezés, szállítási dokumentációk és számlák elkészítése
  • Minőségi reklamációk kezelése és adminisztrálása
  • Bonyolításhoz kapcsolódó adatok (rendelés, költség, transzferek) bevitele és karbantartása SAP rendszerben
  • Fuvar- és szolgáltatási díjak bekérése, bonyolítással kapcsolatos díjak rögzítése
  • Szállítási, áru- és szolgáltatási dokumentációk kezelése és nyomon követése
  • Beérkező számlák ellenőrzése, jóváhagyása és fizetésre történő előkészítése,
  • Készletjelentések bekérése, egyeztetése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés, stressztűrés

Juttatások:
  • Azonnal munkakezdés
  • Határozott idejű munkaviszony (2017. október 31-ig)
  • Stabil hatterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és BKK bérlettámogatás

Előnyök:
  • Logisztikai, agrár vagy kereskedelmi végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat - elsősorban ömlesztett áruk fuvarozásában
  • SAP program ismerete

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el, fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest