www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1075570

Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához keresünk munkavállalókat logisztikai ügyintéző pozícióba.
Feladatok:

  • Szállítmányozással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Beérkező megrendelések feldolgozása
  • Csomagolás, címkézés
  • Adatbáziskezelés
  • Kapcsolattartás az érintett társosztályokkal

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés + utazási támogatás
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Alapos betanulás

Előnyök:
  • Termelésben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Budapest