www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 219 napja lejárt

Elvárások:

  • főiskolai végzettség
  • kiváló német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • raktári tevékenységek előkészítése,
  • kiszállítások megszervezése német ügyfelek részére

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő