www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 277 napja lejárt

Pécsi német partnercégünk részére keresünk munkatársat logisztikai ügyintéző munkakörben.

Feladat:

  • Vevőkkel a termelés részleggel és a spedícióval való kapcsolattartás, lehívások és szállítások koordinálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol és német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Logisztikai munkakörben tapasztalat
  • MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Munkavégzésben önálló, gyors, megbízható és precíz

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • Műszaki jellegű érdekeltség
  • Termelő cégnél eltöltött idő hasonló pozícióban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos háttér

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címünkre.

Helyek Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő