www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 323 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi kapcsolattartás a vevői, a beszállítói és saját Spedíciókkal,
  • Fuvarfeladatok időbeni lejelentése/megrendelése,
  • Packing listek összeállítása a visszajelentései alapján
  • Közvetlen kapcsolattartás külföldi partnerekkel, telefonon és e-mailben angolul és magyarul
  • Közvám raktár kezelése, kapcsolattartás és jelentés, dokumentáció készítése a vámügynökségnek, vámhivatalnak.
  • Beszállítások és kiszállítások kezelése (részben adminisztratív feladat)
  • Kapcsolattartás társterületekkel (raktár, beszerzés, értékesítés, termelés, pénzügy, minőségügy, stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek (Microsoft Office, SAP)
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Precízség, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai és vám ismeretek
  • SAP ismeret
  • Logisztikai területen és / vagy autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél
  • Fiatal csapat, kellemes munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Közvámraktár, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor

Munkavégzés helye:

Exedy Dynax Europe Kft.2800 Tatabánya, Szarkaláb út 6.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő