www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1009375

munkatársat.
Feladatok:

  • Rendelések kezelése az igények alapján
  • Kiszállításokhoz szükséges okmányok, számlák kiállítása
  • Napi fuvarozási igények és kapacitások hatékony összehangolása
  • Kapcsolattartás a fuvarozó- és szállítmányozó cégekkel
  • Raktárral történő napi együttműködés
  • Adminisztráció, statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:
  • Közép vagy felsőfokú logisztikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • MS Office magabiztos szintű ismerete
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód, pontosság, precizitás
  • Önálló, talpraesett, terhelhető, rugalmas, alkalmazkodó személyiség

Juttatások:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves munkatapasztalat
  • Német nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérem, küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr