Logisztikai ügyintéző - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1761)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1085492

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Logisztikai ügyintéző

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1761)

Feladatok:

  • Kiszállítások ellenőrzése
  • Anyagmozgás követése, adminisztrálása
  • Kiszállításból hiányzó tételek követése
  • Rendszerfejlesztési lehetőségek felkutatása
  • Makró írása, Excelek automatizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Makró írási gyakorlat
  • Magas fokú Excel ismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Önálló gondolkodás
  • Magas stressz tűrő képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés + juttatási csomag
  • Hosszú távú együttműködés
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)