www.cvonline.hu
Logisztikai ügyintéző (Referenciaszám: PJ4608)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.20.
Jelentkezési határidő: 2016.06.26.
Hirdetés azonosító: 1051748
lejárt

Székesfehérvári megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Logisztikai ügyintéző

A sikeres pályázó feladatai:
- Folyamatos kapcsolattartás a már meglévő beszállítókkal
- Megrendelések kiküldése, egyedi megrendelések bonyolítása
- Készletgazdálkodás
- Belföldi és nemzetközi fuvarszervezés
- Reklamációk intézése
- Éves beszállítói auditokon való részvétel

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Legalábbközépfokú végzettség
- Jó tárgyalókészség
- Kitűnő problémamegoldókészség
- MS Office ismeret
- Terhelhetőség

Előny:
- Logisztikai ügyintézői képzettség
- Ipari, autóipari területen szerzett tapasztalat
- Fémmegmunkáló profilú cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
- Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
- Aktív közösségi élet
- Rekreáció és egészségmegőrzés

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.