www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző - Dunakeszi

  • A hirdetés 729 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

 Logisztikai ügyintéző

Feladatok:

  • A kiszervezett és a saját sofőrök munkájának szakmai felügyelete, irányítása, koordinálása.
  • A kiszervezett szolgáltatások minőségi és mennyiségi teljesítésigazolása.
  • Csomagkeresés, logisztikai ügyfélpanaszok kezelése.
  • Gépkocsivezetők napi elszámoltatása.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása. (EKAER stb.)

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Minimum 2 év szállítmányok szervezésében, koordinálásában szerzett tapasztalat.
  • Vezetési tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások.
  • Szakmai képzések.
  • Támogató csapat.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttatsa el hozzánk önéletrajzát az alábbi email címre a pozíció tárgyban történő megjelölésével.

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő