www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző anyagmozgató raktáros

  • A hirdetés 783 napja lejárt

Miskolci fém és autóipari termékek gyártásával foglalkozó céghez keresünk

Logisztikai ügyintéző anyagmozgató raktárosi

munkakörbe dolgozót.

Feladatok:

  • Szállitmányozáshoz szükséges dokumentáció (szállítólevél, címke) előkészítése.
  • A szállitmány előkészitésének a megszervezése és a szállitmány megfelelősségének az ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás és tárgyalás a szállítókkal és beszállitókkal ha szükséges.
  • Logisztikai problémák vizsgálata és megoldásának kidolgozása.
  • Bejövő és kimenő termékek raktározásának megszervezése és nyomonkövetése.
  • Bejövő és kimenő szállítmányok, csomagolások minőségének az ellenőrzése, hogy megfelelnek-e az elvárásoknak.
  • A raktáron lévő termékek, felszerelések és a termeléshez szükséges anyagok nyomonkövetése és annak rögzítése.
  • Összekészíti, nyilvántartásban rögzíti és nyomonköveti a termelés (felhasználó) által igényelt darab ill. méterárut, az egyéni munkavédelmi illetve egyéb raktáron lévő eszközöket.
  • Méri az áru mennyiségét a megfelelő mérőeszközzel (pl. mérleggel, mérőszalaggal).
  • Beazonosítja a nyilvántartásban nem szereplő, fellelt árut.
  • Ellenőrzés esetén a felmerült problémáról értesíti felettesét.
  • Ellenőrzi a betárolt anyagok raktárhelyeinek állapotát.
  • Az előírtak szerint címkézi és feliratozza a becsomagolt árut.
  • Tisztán tartja a munkaterületét.
  • Leltárt készít/közreműködik a leltározásban.
  • Különféle anyagok, nyersanyagok, félkész és késztermékek, tárgyak mozgatását, rakodását, fel-, illetve lepakolását, csomagolásának, szállításának előkészítését végzi.
  • Emelő, mozgató, mechanikus és elektronikus rakodó-berendezéseket kezel és felügyel.
  • Szemrevételezi a leendő tárolási helyet és a beérkezett anyagot a szakszerű tárolás feltételeinek biztosítása érdekében.
  • A hibát, hiányosságot, sérülést jelzi a felettesének.
  • Továbbítja az anyagot/árut a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli anyagmozgatást végez.
  • Pánttal, ragasztószalaggal, fóliával vagy egyéb módon rögzíti a rakományt.
  • Ellenőrzi az áru emelhetőségét.
  • Betartja a technológiai és a terhelhetőségi előírásokat.
  • Tisztán tartja a rábízott gépeket, berendezéseket.

Elvárások:

  • Középfokú, (logisztikai) végzettség
  • Raktározásban, anyagmozgatásban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély és érvényes orvosi alkalmasítás
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Nagyfokú munkabírás
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Műszaki érdeklődés
  • Számítástechnikai ismeretek,
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idős szerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés Mt szerint
  • Próbaidő letelte után cafeteria
  • Változatos munka

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet önéletrajz elküldésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol