www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ (6758)

  • A hirdetés 986 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, nemzetközi megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsváradi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Logisztikai ügyintéző

Elvárások:
•Kiváló kommunikációs készség
•Önálló, proaktív munkavégzés
•Középfokú szakirányú végzettség vagy érettségi
•Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (előfeltétel, írásban és szóban)
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Több éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Előny:
•Német vagy egyéb idegen nyelvtudás
•Munkába lépés rövid időn belül

Megbízónk profilja:
•Kereskedelemmel foglalkozó nemzetközi társaság

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Versenyképes juttatási csomag
•Nemzetközi környezet
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Sokoldalú, összetett munkavégzés

Feladatok:
•A társaság működése során az exporttal, importtal, a projektekkel és a gyártással kapcsolatban felmerülő áruforgalmi, logisztikai, számlázási és készletgazdálkodási feladatok ellátása
•Kapcsolattartás a beszállítókkal
•Kapcsolattartás a vámügynökséggel és a szállítmányozókkal, fuvarszervezés
•Az árubeszerzés és az árukiszállítás teljes körű lebonyolítása és dokumentálása

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécsvárad

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, ANGOL és MAGYAR nyelven (ezek hiánya a pályázatból történő kizárást vonja magával!) a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "Logisztikai ügyintéző"