www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző (6573)

  • Frissítve 828 napja

Logisztikai ügyintéző

Elvárások:
•min. középfokú végzettség
•logisztika területén, fuvarszervezésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
•kiváló kommunikációs készség
•gépírásismeret
Személyiségét illetően:
•Ügyfélközpontú, csapatjátékos
•Kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált
•Önálló, jól kezelhető

Feladatok:
•Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
•Készletkezelés, készletérték ellenőrzés
•Irodai adminisztratív ügyek intézése
•Export-import ügyintézés,
•Statisztikák, kimutatások készítése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
Munkavégzés helye:
•Győr
Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig
Munkába állás időpontja:
•azonnal
•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.