www.cvonline.hu

Logisztikai tervező

  • A hirdetés 418 napja lejárt

Sze01Logt

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk logisztikai tervező kollégát

Feladatok:

  • Intern és extern logisztikai folyamatok teljes körű elemzése, tervezése és optimalizálása
  • A logisztikai vezető támogatása a területen kitűzött célok elérésében
  • Anyagáramláshoz kapcsolódó elemzések készítése, anyagáramlás optimalizálása
  • Göngyöleg- és csomagolástervezés, csomagolási egyeztetések lefolytatása
  • Csomagolási utasítások készítése, rendszerben való kezelése és karbantartása
  • Üzemen belüli és –kívüli (beszállítói és vevői) szállítmányozás tervezése, szállítási teljesítmények és költségek nyomon követése
  • Raktározási koncepciók tervezése és kivitelezése, raktárfelületek optimalizálása
  • Logisztikai költségek kalkulációja és kiértékelése (ajánlatok készítéséhez és változtatások esetén)
  • Felfutó projektek logisztikai folyamatának tervezése és megvalósítása, szériafolyamatok optimalizálása
  • Folyamatos együttműködés az ügyfelekkel, a beszállítókkal és a logisztikához kapcsolódó részlegekkel
  • Dokumentációk, folyamatleírások elkészítése

Tapasztalat:

  • Logisztikával kapcsolatos felsőfokú végzettség, tapasztalat és kiterjedt ismeretek a logisztikai tervezés (raktározás, szállítmányozás, csomagolástervezés) területén
  • Angol és/vagy német magas szintű nyelvismeret
  • Eredmény- és ügyfélközpontú szemlélet, jó időérzék
  • Jó alkalmazkodóképesség a forgalmas időszakokban felmerülő új helyzetekhez
  • Analitikus készség
  • Strukturált problémamegoldó szemlélet

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol