www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI TERVEZŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 889914

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

mechanikai területre

Feladatok

  • Vevői igények/megrendelések ellenőrzése a vevővel kötött szerződések, előrejelzések alapján, szükség esetén egyeztetés a vevővel
  • Termelési tervek elkészítése, tervadatok felvitele a vállalat integrált számítógépes rendszerébe, beszerzés értesítése
  • Tervek teljesítésének követése, ellenőrzése, eltérések esetén a szükséges intézkedések megtétele
  • Késztermék kiszállítások megszervezése, követése
  • Hosszú távú vállalati tervek, előrejelzések készítése (MPS, Forecast).
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben meghatározott tervezési folyamatok követése, betartása.

Elvárások

  • Felsőfokú (gépész, mechatronikai, műszaki manager) végzettség
  • Kapacitástervezési ismeretek
  • Gépgyártási technológiák ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek: BAAN, Windows, MS Office
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Komplex gondolkodásmód
  • Tárgyalóképesség
  • Eredményorientáltság
  • Kockázatvállalási készség
  • Terhelhetőség

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát az alábbi e-mail címre.