www.cvonline.hu
Logisztikai tervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.07.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 877542
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű autóipar szektorban tevékenykedő Partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI TERVEZŐ

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:
- vállalati logisztikai műveletek tervezése, optimalizálása
- logisztikai beruházások tervezése és kivitelezése
- aktív részvétel a logisztikai folyamatok korszerűsítésben
- alkatrész tárolásának tervezése, alkatrészellátás biztosítása
- beszerzett alkatrész csomagolás tervezése
- tároló helyek optimalizálása
- ide tartozó IT struktúra alkalmazása, üzemeltetése

Követelmények
- szakirányú felsőfokú végzettség (logisztikai szakirány)
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- AutoCAD felhasználói szintű ismeret
- problémamegoldó képesség
- innovatív gondolkodásmód
- vevőorientáltság
- kiváló kommunikációs készség
- konfliktuskezelő készség