www.cvonline.hu

Logisztikai tervező

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 848388

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • kapcsolattartás a vevőkkel
  • vevői igények feldolgozása
  • alapanyag beszerzéshez szükséges igények és gyártási tervek készítése
  • kiszállítás intézése
  • a vállalat teljesítményének maximalizálása érdekében folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel (beszerzés, termelés), a felmerülő problémák hatékony kezelése
  • logisztikai, pénzügyi statisztikák készítése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • társalgási színtű angol nyelvtudás
  • felhasználói színtű számítógépes ismeretek

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.