www.cvonline.hu

Logisztikai tervező

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.23.
Hirdetés azonosító: 1081858

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari vállalat, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően logisztikai területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat:

Feladatok:

A teljes ellátási láncot érintő logisztikai koncepciók és folyamatok önálló kialakítása, fejlesztése és optimalizálása.
Belső logisztika kialakítása (pl. útvonaltervezés, raktártervezés, komissiózás), külső és belső logisztikai folyamatok elemzése.
Logisztikai mutatószámok és eljárások meghatározása.
Csomagolástervezés optimalizálása.
Projekthatáridők tervezése, betartatása, rendszeres költségriportok, projektcélok elérésének biztosítása.
Új munkavállalók betanítása.
Társterületekkel való szoros együttműködés (beszerzés, összeszerelés, fejlesztés), logisztika képviselete szakmai szervek előtt.

Elvárások:

Felsőfokú műszaki, gazdasági végzettség, vagy hasonló végzettség több éves logisztikai tapasztalattal.
Tárgyalóképes német nyelvtudás.
Stratégiai tervezési folyamatok, illetve operatív termelési folyamatok ismerete.
Külföldi utazási hajlandóság.
Folyamatorientált gondolkodás, önállóság, felelősségteljes munkavégzés.
Nemzetközi, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Multinacionális, modern, gyártó környezet
Versenyképes juttatási csomag
Fiatal, dinamikus csapat
Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján