www.cvonline.hu
Logisztikai tervező-MRP controller
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.12.15.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1239003

Dinamikusan fejlődő, Kecskeméten található, autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkavállalót az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevőkkel való kommunikáció, reklamációkezelés
  • Tervezési feladatok ellátása, rendelések feldolgozása
  • Gyártási programok elkészítése
  • Projektekben való aktív részvétel, azok tervezése és megvalósítása
  • Szériafolyamatok koordinálása
  • Beszállítókkal való egyeztetés, operatív beszerzés
  • Készletek optimalizálása
  • Társosztályokkal való napi kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny a logisztika szakon szerzett diploma)
  • Logisztikai területen szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat (előnynek számít az autóipari tapasztalat)
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (mellette a német nyelvtudás előnyt jelent)
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Határozottság, önállóság, proaktivitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok és fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, bővülő csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.