www.cvonline.hu

Logisztikai tervező (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1029 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk megbízható, analitikus gondolkodású Logisztikai tervező kollégát, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Logisztikai igények megismerése, feltárása a nominációtól egészen a széria indulásáig
  • Szervezet által indított projektek képviselete
  • Vevői igények kommunikálása a vállalaton belül, első számú képviselő a vevők előtt
  • Logisztikai szolgáltatók kiválasztásában, árajánlatok készítésében való aktív részvétel
  • A projekt koncepcionálási fázisában felmerülő eltérések elemzése, kiértékelése, akciótervek készítése, nyomon követése a projekt csapattagokkal együttműködve
  • A projekthez tartozó anyag- és információáramlás megtervezése, megvalósulásának, végrehajtásának folyamatos felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Német/angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Megbízható, kitartó személyiség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó szervezői, kommunikációs és tárgyalási készség

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő