www.cvonline.hu

Logisztikai szortírozás éjszaka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 995516
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkára. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőség!

Feladatok:

  • Raktár területén való csomagmozgatás
  • Anyagmozgatás
  • Doboz vállogatás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pontosság, precizitás
  • Hosszú távú munkalehetőség,

Munkaidő: Vasárnap 22.00-tól Hétfő 6.00-ig

Amit kínálunk

  • Bruttó 925 Ft/óra diákbér
  • Hosszútávú munka lehetőség

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítése követően!

Jelentkezz játékunkra ahol nagyértékű nyereményekre tehetsz szert. Részletekért kattints Link megjelenítése.