www.cvonline.hu

Logisztikai Szervező

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyvitelszervezés és Irányítás - Logisztika csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI SZERVEZŐ

Leendő munkatársunk feladatai:

  • logisztikai folyamatszervezési feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a nyomdai szállítókkal,
  • lokális nyomtatáshoz kapcsolódó feladatok szervezése és ellátása,
  • futárszolgálat szervezése, koordinálása,
  • folyamatokhoz kapcsolódó üzleti igények megfogalmazása,
  • riportok, monitoring anyagok készítése
  • szakmai jellegű projektekben való részvétel
  • tenderek lebonyolítása,
  • szállítói számlák ellenőrzése, költségek adminisztrálása, kontrollálása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • pontos és gyors munkavégzés, precizitás,
  • kiszámíthatóság, teherbíró képesség.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • jó a szervező és kommunikációs készsége,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, a munkájával szemben mindig igényes,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • szeret önállóan, illetve csapatban is dolgozni,
  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

AMENNYIBEN ÚGY ÉRZI, HOGY A FENTI ELVÁRÁSOK ILLENEK ÖNRE, ÉS SZÍVESEN LENNE TAGJA EGY NEMZETKÖZI NAGYVÁLLALAT MAGYARORSZÁGI LELKES CSAPATÁNAK, ÚGY - JÖVEDELEMIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL – JELENTKEZZEN KARRIERPORTÁL OLDALUNKON!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol