www.cvonline.hu

Logisztikai Szervező

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Logisztikai csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

LOGISZTIKAI SZERVEZŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Nyomtatvány gyártási munkák koordinálása, szervezése
    • ajánlat kérések,
    • nyomtatvány megrendelések indítása a nyomda felé,
    • raktárkészlet ellenőrzése, készletfigyelés, szinten tartás,
  • nyomtatványgazdálkodáshoz kapcsolódó logisztikai feladatok szervezése,
  • nyomtatvány szállítások, megrendelések koordinálása,
  • tenderek lebonyolítása,
  • megrendelések ellenőrzése, szervezése,
  • számlák ellenőrzése, előkészítése, megrendelt nyomtatványok teljesítésének koordinálása.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • 1-2 éves nyomdaipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • kiadványszerkesztő, - tervező alkalmazások ismerete előnyt jelent (komplex kiadványszerkesztői (InDesign: Adobe InDesign CS6, Illustrator, Photoshop),
  • pontos és gyors munkavégzés, precizitás,
  • kiszámíthatóság, teherbíró-képesség.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • a munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2016. március 15-ig - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő