www.cvonline.hu

Logisztikai - szállítmányozási ügyintéző

  • Az állásajánlat lejárt.

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.
Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat;

Feladatok:

  • be- és kiszállítások megszervezése, folyamatos egyeztetés a szállítókkal, belső raktárakkal és ügyfelekkel
  • vámügyintézés
  • fuvarrendelés, szállítási dokumentációk (szállítólevél, vámpapírok) elkészítése, összeállítása
  • anyagok átvétele, raktározása, kiszállításra előkészítés
  • a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése
  • anyagmozgatási feladatok

Elvárások:

  • érettségi
  • szállítmányozási, vámolási ismeretek
  • legalább 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • pontos, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • targoncavezetői OKJ-s szakképesítés és jogosítvány az alábbi kategóriákra:

            - gyalogkíséretű targonca (3312)
            - vezetőüléses targonca (3324)

  • egyéb kompetenciák: megbízhatóság, terhelhetőség, csapatmunka

Előny:

  • vámügyintéző OKJ végzettség, vagy vám-, jövedéki- és termékdíj ügyintéző OKJ végzettség

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest