www.cvonline.hu

Logisztikai / Szállítmányozási adminisztrátor

  • A hirdetés 460 napja lejárt

FELADATOK:

  • Kézbesítési igazolások, átvételi elismervények nyomon követése, visszaigazolása
  • Digitálisan küldött dokumentumok ellenőrzése és elfogadása, adatbázisunkba való feltöltése (SAP)
  • Papíralapú dokumentumok szkennelése és feltöltése a rendszerben
  • Támogatja a fuvarszervező csapat munkáját a rendszerben
  • Támogatja a könyvelési csoport munkáját az adminisztrációs és archiválási feladatok ellátásában
  • Előkészíti az üzleti levelezést és a postát
  • Általános irodai feladatok elvégzése

ÁLTALÁNOS ELVÁRÁSOK:

  • Biztos számítógépes ismeretek és a MS Office ismerete (excel előny)
  • Precíz, pontos munkavégzés, részletekre való odafigyelés
  • Rugalmas, gyorsan alkalmazkodó személyiség
  • Dinamikus, önálló, képes felállítani a fontossági sorrendet
  • Csapatmunkára való alkalmasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Tagja lehet egy fiatal nemzetközi szállítmányozási csapatnak
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Dinamikus és jó hangulatú csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Azonnali kezdés

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete ( írásban és szóban) – interjú során teszteljük
  • További idegen nyelv ismerete előnyt jelent

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

BUDAPEST, XXIII. kerület, BILK Logisztikai Központ / Soroksár

Kérjük a fizetési igényüket tüntessék fel önéletrajzukban, melyet az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő