www.cvonline.hu

Logisztikai szakértő

  • A hirdetés 765 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Előkészítő szerepet tölt be a vezetői döntések támogatásában, döntés előkészítő anyagokat készít a stratégiai célok megfogalmazásához, kialakításához a szakterületi tevékenység hatékonyságának növelése érdekében,
  • felügyeli a közúti gépjárművek műszaki állapotával kapcsolatos belső adatszolgáltatás rendszerét az egységes információs adatbázist,
  • figyelemmel kíséri a gépjárművek karbantartási és javítási munkáinak és műszaki felülvizsgálatainak elvégzését, elemzéseket végez, költségek csökkentése érdekében,
  • ellenőrzéseket végez a bérlet és lízingelt közúti gépjárművek rendeltetésszerű használatára vonatkozóan,
  • közreműködik a nem rendeltetésszerű használatból eredő gépjármű hibák feltárásában és felvételezésében,
  • elemzéseket készít a közúti gépjárművekkel kapcsolatos vezetői döntések megalapozottságának érdekében,
  • kapcsolattartás a bérbeadókkal, lízingcégekkel egyeztetések,
  • VERDA - Gépjármű flottakezelő rendszer használata.

A munkakör betöltésének feltétele:

Szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (műszaki vagy logisztikai).

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • A szakterületét szabályozó valamennyi utasítás és szabályozás átfogó ismerete,
  • a szakterület speciális üzleti folyamatainak és azok kapcsolatrendszerének ismerete,
  • komplex gondolkodásmód, önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználószintű ismerete,
  • idegen nyelv ismeret.

Gyakorlat: 3-5 év szakmai gyakorlat.

Egyéb elvárások:

  • Kapcsolatteremtő készség,
  • kezdeményező készség,
  • üzleti szemlélet,
  • kommunikációs készség, kreativitás
  • rugalmasság, terhelhetőség.

Munkavégzés helye:

Elsődlegesen Budapest, szükség esetén Magyarország teljes területe.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázatát - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő