www.cvonline.hu

Logisztikai szakértő II.

  • A hirdetés 805 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

 pozícióba

Főbb feladatok:

  • Előkészítő szerepet tölt be a vezetői döntések támogatásában, döntés előkészítő anyagokat készít a stratégiai célok megfogalmazásához, kialakításához a szakterületi tevékenység hatékonyságának növelése érdekében;
  • Felügyeli a közúti gépjárművek műszaki állapotával kapcsolatos belső adatszolgáltatás rendszerét az egységes információs adatbázist;
  • Figyelemmel kíséri a gépjárművek karbantartási és javítási munkáinak és műszaki felülvizsgálatainak elvégzését, elemzéseket végez, költségek csökkentése érdekében;
  • Ellenőrzéseket végez a bérlet és lízingelt közúti gépjárművek rendeltetésszerű használatára vonatkozóan;
  • Közreműködik a nem rendeltetésszerű használatból eredő gépjármű hibák feltárásában és felvételezésében;
  • Elemzéseket készít a közúti gépjárművekkel kapcsolatos vezetői döntések megalapozottságának érdekében;
  • Kapcsolattartás a bérbeadókkal, lízingcégekkel egyeztetések;
  • VERDA - Gépjármű flottakezelő rendszer használata

Elvárásaink:

  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (műszaki vagy logisztikai)

 A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • szakterületét szabályozó valamennyi utasítás és szabályozás átfogó ismerete,
  • szakterület speciális üzleti folyamatainak és azok kapcsolatrendszerének ismerete,
  • komplex gondolkodásmód, önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználószintű ismeret.
  • idegen nyelv ismeret

Gyakorlat: 3-5 év szakmai gyakorlat

Egyéb követelmények:

  • kapcsolatteremtő készség,
  • kezdeményező készség,
  • üzleti szemlélet,
  • kommunikációs készség,
  • rugalmasság,
  • terhelhetőség,
  • kreativitás

Munkavégzés helye:

  • Elsődlegesen Budapest, szükség esetén BLÜ Szállítás és flottakezelési Szolg kp szervezethez tartozó működési területek

Jelentkezés módja:  Küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre!