www.cvonline.hu

Logisztikai szakelőadó

  • A hirdetés 672 napja lejárt

 A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

pozícióba.

FŐBB FELADATOK:

  • Az irányítása alá tartozó tehergépkocsi vezetők, időadatok vezetése, szabadságok nyilvántartása, túlórák vezetése.
  • A logisztikai szempontú működéshez szükséges külső feltételek és engedélyek biztosítása, megfelelő minőségben rendelkezésre bocsátása.
  • Szállítással, fuvarozással és szállítmányozással kapcsolatos adatok folyamatos elemzése, értékelése a meghatározott normaszintek betartása és a fejlesztési lehetőségek feltárása.
  • Házipénztár, bankkártya kezelés. Baseware anyagigénylés, szolgáltatás megrendelés, elismerés.
  • Az irányítási szakterületén képviseli belső szolgáltatást igénybe vevő partnerekkel és külső szállítmányozókkal.
  • Szállítási egység üzemanyag kártyák nyilvántartása, kezelése, bélyegzők nyilvántartása.
  • Fuvarozási szerződések, javítási szerződések nyilvántartása, lehívási keret figyelése.
  • Elektronikus úthasználat (E-útdíj) figyelése, kezelése, pénzügy részére kimutatás készítés. Gépjárművek autópálya használat nyilvántartás.
  • Gondoskodik az elektronikus menetíró készülék (tachográf ), kártyák letöltéséről és kielemzéséről.
  • Végzi a rendelkezésre álló gépjármű állománnyal való költséghatékony gazdálkodást, szervezi és felügyeli a gépjárművek gazdaságos üzemeltetését.
  • Biztosítja a gépjárművek üzemeltetésével, szállítási feladatokkal, kapcsolatos dokumentációt.
  • A törvényi előírások, szabályok és utasítások betartása, betartatása különös figyelemmel a tűz, munkavédelmi és vagyonvédelmi szempontokra a szabályszerű működés érdekében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú állami iskolai végzettség (érettségi),
  • gazdálkodási vagy logisztikai szakirányú felsőfokú szakképesítés,
  • minimum 5 év szakmai gyakorlat.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Számítógép kezelői ismeretek, szállítmányozói területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest, Istvántelek.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a karrieroldalon. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő