Logisztikai (Supply Chain) gyakornok (Referenciaszám: PJ4193)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.19.
Hirdetés azonosító: 1010744
lejárt

Újpesti multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Logisztikai (Supply Chain) gyakornok

Feladatok:
- Supply Chain szervezet szakmai munkájának támogatása
- Napi értékesítési riportok, valamint havi nagykereskedelmi riportok készítése
- Elemzések, kimutatások összeállításában történő aktív részvétel
- Logisztikai, valamint vevőszolgálati részfeladatok ellátása

- Diasorok, grafikonok készítése
- Prezentációk előkészítése angol nyelven

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 30 óra vállalása legalább 1 évig
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Magas szintű Excel és PowerPoint ismeret
- Logisztikai tanulmányok vagy érdeklődés
- Rugalmasság, nyitottság
- Önálló, precíz, pontos, gyors a munkavégzése
- Gyakorlatias gondolkodás, határozott fellépés

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.