www.cvonline.hu

Logisztikai specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.30.
Jelentkezési határidő: 2015.11.06.
Hirdetés azonosító: 982684
lejárt

Logisztikai specialista pozíció betöltésére keresünk multinacionális háttérrel rendelkező partnerünk számára megbízható jelöltet budapesti irodaházába. Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be szórakoztató elektronikai termékek gyártásának területén és a megnövekedett igények támogatására keres hosszú távra, európai piac kiszolgálására logisztikai specialistát.
Megbízónk precíz és megbízható munkavállalót keres, aki egyben kiemelkedő időmenedzsmenttel bír. Cserébe versenyképes fizetésen felül, modern munkakörnyezetet,fiatalos csapatot és támogató vezetőt kínál a jelentkezők számára.

Az logisztikai specialista legfontosabb feladatai:

• Kapcsolattartás a partnercégek logisztikai osztályaival, egyéb beszállítókkal
• Folyamatok lefolyásának biztosítása, betartatása és ellenőrzése
• Fenyegetett területek feltérképezése és elemzése
• Teljesítmény értékelés a menedzsment irányába
• Analízisek készítése a hatékonyság növelése érdekében

Legfontosabb elvárások a logisztikai specialistával szemben:

• Logisztikai munkakörben esetleg ügyfélszolgálatban szerzett releváns tapasztalat
• Microsoft Excel magas szintű ismerete
• Angol és francia aktív felsőfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Német,olasz valamint spanyol nyelv ismerete előny
• SAP ismerete szintén előny

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest