www.cvonline.hu

Logisztikai specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.01.14.
Hirdetés azonosító: 885714
lejárt

Tapasztalt logisztikai specialistát keresünk partnerünkhöz, aki globálisan az egyik vezető gyógyszeripari gyártó. Megbízónk üresedés miatt keres rég óta stabil és összeszokott logisztikai csapatába SAP tapasztalattal rendelkező logisztikai specialistát.
Partnerünk a pozíciónak megfelelő fizetést, egyéb juttatásokat és kimagasló bónuszt ajánl a jelentkezőnek.

A logisztikai specialista legfontosabb feladatai:

• Rendelések kezelése, paraméterezése, karbantartása és adminisztrációja SAP-ban
• Az ellátási problémák kezelése és megelőzése
• Szoros együttműködés a minőségbiztosítási és az egyéb kapcsolódó osztályokkal
• Jelentés a logisztikai és beszerzési menedzser felé
• Szabálytalan, vagy kifogásolható működések megfigyelése és rendszeres jelentése a vezető felé

Legfontosabb elvárások a logisztikai specialistával szemben:

• Releváns felsőfokú végzettség
• Logisztikai és beszerzési tapasztalat
• Folyékony angol nyelvtudás
• SAP tapasztalat
• Jó kommunikációs és tárgyalási készség

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest