Logisztikai specialista (csomagolás terület) - Veszprém (Referenciaszám:1573)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.08.08.
Hirdetés azonosító: 1056191

Feladatok:

  • Csomagolási projektek teljes körű kezelése
  • Csomagolás tervezése alkatrészre/késztermékre
  • Csomagolóanyag beszállítók felkutatása, árajánlatok bekérése
  • Új csomagolóanyagok bevezetése a gyártásba
  • Oktatási anyag készítése
  • Csomagolás optimalizálás
  • Csomagolási előírások elkészítése vevői előírásoknak megfelelően

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy műszaki végzettség előny)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 1-2 releváns szakmai tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
  • Kiváló EXCEL ismeret
  • SAP ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önállóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1573-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -