www.cvonline.hu

Logisztikai rendszerfejlesztő

  • A hirdetés 697 napja lejárt

230 éves német tulajdonú családi vállalkozás esztergomi gyáregységébe keresünk céltudatos kollégákat, akik részesei szeretnének lenni egy dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalatnak. Csatlakozzon egy kiváló csapathoz

pozícióba.

Feladatok

  • Logisztikai rendszerek folyamatos felülvizsgálata, működtetése és karbantartása,

  • logisztikai folyamatok teljesítmény mérésének rendszerszintű támogatása,

  • riport rendszer kiépítése, fejlesztése és üzemeltetése,

  • raktári és termelés kiszolgálási támogató rendszerek üzemeltetése,

  • supply chain tervezési rendszerek fejlesztése,

  • kiszállítási folyamatokat támogató rendszerek fejlesztése,

  • corporate szintű rendszerfejlesztések helyi koordinációja.

Elvárások

  • Műszaki szakirányú, logisztikai végzettség,

  • lean és logisztikai folyamatok ismerete,
  • SAP - WM, PP, IM rendszerek magas szintű felhasználói ismerete szükséges,

  • társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, MS Outlook),

  • határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, utazásra való hajlandóság,
  • innovatív szemlélet, kiváló kommunikációs- és szervezőkészség.

 Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat,
  • SAP fejlesztői ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi lehetőségek,

  • komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia.

Munkavégzés helye:
Esztergom

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát bérigény feltüntetésével
küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő