www.cvonline.hu

Logisztikai-raktár igazgató (élelmiszer-lánc)

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 937670
lejárt

Megye:    Pest megye

A pozíció leírása:    Megbízónk korszerűen felszerelt raktárának és logisztikai folyamatainak irányítása.

Feladatkör, felelősségek:    · A 30.000 nm-es, korszerűen felszerelt raktár irányítása

· A társaság logisztikai funkciójának teljes felügyelete

· A hálózat, valamint a kiskereskedelmi és vendéglátó ipari egységek áruval történő ellátása

· Szervezet átalakítása, a csapat irányítása

· Folyamatos kapcsolattartás a menedzsmenttel; riportok, jelentések és kimutatások készítése

· Hatékonyság fokozása

· Az árukészletért történő felelősségvállalás

· Pénzügyi tervezés

· Költséghatékonyság biztosítása, a készlet és a raktár optimalizálása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Minimum érettségi, releváns felsőfokú végzettség előny

• Minimum 5 éves tapasztalat hasonló munkakörben; élelmiszer-láncnál vagy élelmiszer feldolgozó nagyvállalatnál, logisztikai elosztó központnál (élelmiszer területen)

• Proaktív, terhelhető és energikus személyiség

• Szervezet felépítésében, átalakításában szerzett gyakorlat

• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

• Kiváló vezetői képességek

• Erős gazdasági véna

• Feladat- és célorientált személyiség

• Stratégiai gondolkodás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő üzletlánc, a kereskedelmi piac meghatározó szereplője

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.