www.cvonline.hu

Logisztikai projektmérnök

  • A hirdetés 553 napja lejárt

Vezető logisztikai szolgáltató megbízónk Bács-Kiskun megyei irodájába munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatok

  • Meglévő raktári folyamatok fejlesztése, fejlesztésekben résztvevő munkaterületek koordinálása,
  • költségtényezők részletes elemzése,
  • új raktári ügyfelek implementációjának előkészítése, támogatása,
  • új folyamatok, Rendszerek, folyamatok tesztjeinek koordinálása,
  • minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, kapcsolattartás  szakértőkkel,
  • auditokon való részvétel,
  • ügyfelekkel történő éves leltár előkészítése és bonyolítása,
  • raktárlogisztika pénzügyi, teljesítmény riportok előkészítése,
  • területek, emberi erőforrások, költségallokációk adatainak előkészítése,
  • döntéstámogató statisztikák  és kalkulációk készítése,
  • dokumentációk összeállítása, munkautasítások készítése, SOP-k összeállítása.

Elvárások

  • Gazdasági vagy mérnöki felsőfokú végzettség,
  • relevánt szakmai gyakorlat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • haladó excel ismeret,
  • nemzetközi, nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás,
  • Bács-Kiskun megyei lakhely,
  • munka-, tűzvédelem területén szerzett gyakorlat,
  • veszélyes árukkal kapcsolatos ügyintézésben (SEVESO, ADR témakörben) szerzett gyakorlat.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmailag kiváló csapat, motiváló munkahelyi légkör,
  • kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka,
  • karrierlehetőség és versenyképes jövedelem.

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol