www.cvonline.hu

Logisztikai projektmenedzser

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Vezető logisztikai szolgáltató megbízónk Bács-Kiskun megyei irodájába munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatok

  • Kalkulációk elkészítése projektekhez,
  • ajánlati koncepciók összeállítása,
  • projektek implementációja,
  • projektek nyomon követése,
  • autóipari logisztikai folyamatok tervezése és optimalizálása,
  • részvétel a raktározási, sorkiszolgálási koncepciók kidolgozásában,
  • termelési időelemzés, folyamatok analizálása és optimalizálásában való részvétel,
  • erőforrás, raktártechnika tervezése.

Elvárások

  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • logisztikai szolgáltatónál vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • angol és / vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség,
  • Bács-Kiskun megyei lakhely.

Előnyt jelent

  • Szakirányú tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Jó csapat, kellemes munkahelyi légkör,
  • kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka,
  • karrierlehetőség és versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol