www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI PROJEKTMENEDZSER (6878)

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres  -
budaörsi munkavégzéssel –  az alábbi munkakörbe:
Logisztikai projektmenedzser

Feladatok:
•Több helyszínen zajló, raktár áttelepítési projekt felügyelete és koordinálása
•Fő kapcsolattartó a projektfolyamat során
•A projekt előrehaladásának napi szintű felülvizsgálata
•Jelentések készítése a vezetőség számára, a projekt tervek heti szintű frissítése, korrekciós akció tervek kidolgozása
•Kapcsolódó dokumentáció elvégzése – SOP, munkautasítások, projektlezáró dokumentáció
•A projekt kivitelezésében fellépő problémák megoldása, kárenyhítésre vonatkozó tervek kidolgozása (FMEA módszer segítségével)

Elvárások:
•Minimum 4-5 év Projekt Planning and Management tapasztalat (ebből 3 év Supply chain területen)
•Több projekt sikeres lezárásának demonstrálása
•Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt, napi szintű használat nemzetközi csapatban)
•Projectmanagement szoftverek/eszközök használatában szerzett tapasztalat (pl.: MS Project)
•Jártasság változásmenedzsmentben és kockázatkezelési módszerekben
•Erős kommunikációs készség szóban és írásban, komplex információk hatékony továbbítása
•Kitűnő problémamegoldó képesség
•Önálló munkavégzés és Csapatmunka
•Multitasking képesség

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Logisztikai projektmenedzser”

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol