www.cvonline.hu

Logisztikai projektasszisztens

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1031285

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Bemutatás

A Lidl Európa legnagyobb élelmiszer diszkont áruháza. 30 országban vagyunk jelen több mint 10.000 áruházzal. Magyarországon 2004-ben nyitottuk első üzletünket. Jelenleg 164 áruházzal rendelkezünk és több mint 3.500 munkavállalót foglalkoztatunk.

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós, Logisztikai Központ

Az Ön feladata

  • általános adminisztrációs feladatok (irodavezetés, adatnyilvántartás, akták rendezése, kezelése), időpont-egyeztetés
  • a logisztikai munkafolyamatok megtervezésének, határidők betartásának segítése
  • a logisztikai osztályon folyó projektekben való részvétel
  • kapcsolattartás a raktárakkal, partnerekkel
  • beadványok előkészítése
  • önálló levelezés és ügyintézés lebonyolítása
  • költségelemzések készítése
  • rendszeres kapcsolattartás a német központtal
  • prezentációk előkészítése (német nyelven)
  • megrendelések és szerződések előkészítése
  • számlaellenőrzés

Az Ön profilja

  • lezárt felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • társalgási szintű német nyelvtudással rendelkezik (írásban és szóban egyaránt)
  • jól ismeri a Microsoft Office alkalmazásokat (főként Excel, Word és Power Point alapos ismerete)
  • kiváló analitikus képességgel és problémamegoldó szemléletmóddal bír
  • szívesen dolgozik csapatban
  • határozott fellépésű, munkájában önálló és precíz
  • rugalmas, jó stressz tűrő képességű

Amit kínálunk

  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • alapos, minden területre kiterjedő betanulás, amelyben tapasztalt kollégák segítik
  • biztos, multinacionális környezet
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása (tömegközlekedés esetén)
  • étkezési hozzájárulás (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja