www.cvonline.hu

Logisztikai projekt koordinátor

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az új logisztikai koncepciók koordinálása
  • Hosszabb távlatú logisztikai projektek egyes részeinek irányítása
  • A meglévő logisztikai folyamatok fenntartása és fejlesztése a változó körülményeknek megfelelően
  • Döntéstámogatáshoz előkésztett logisztikai tervek készítése, bemutatása
  • Logisztikai folyamatok optimalizálása
  • A cégcsoport stratégiai logisztikai fejlesztési csapatában való részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Rendszeres riportok készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat logisztikai területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (MS Office) (Ax ismerete előny)
  • Önálló és hatékony munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Munkába járási támogatása
  • Szakmai képzések
  • Támogató csapat
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a lenti e-mail címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „Logisztikai projekt koordinátor” munkakörre jelentkezik.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol